JAZZ, ART-ROCK И ДРУГАЯ ХОРОШАЯ МУЗЫКА
/ Бобслей... Хоккей... и другие радости жизни - Страница 13 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Околомузыкальный форум » Разное » Бобслей... Хоккей... и другие радости жизни (Александр Зубков)
Бобслей... Хоккей... и другие радости жизни
Viktorino Дата: Пятница, 27.05.2011, 08:26 | Сообщение # 121
Группа: Модераторы
Сообщений: 886
Статус: Offline
Валерію, мої вітання! specool yes
 
Slavonn Дата: Пятница, 27.05.2011, 09:02 | Сообщение # 122
Группа: Модераторы
Сообщений: 921
Статус: Offline
Валера поздравляю smile , и за сумчанина тоже рад, ведь я же родом из Сумской области smile
 
санди Дата: Пятница, 27.05.2011, 21:21 | Сообщение # 123
Группа: Модераторы
Сообщений: 3066
Статус: Offline
Валерій, Поздоровляю з перемогами і досягненнями і тебе і твій ВИШ!
За представника Полтави, я чомусь, ну зовсім не переживаю. Навіть , не знаю, хто там був. Ми ж у різних працюємо навчальних закладах.

Не зрозумів за що покарали волейбольну команду.
 
recluse Дата: Пятница, 27.05.2011, 22:40 | Сообщение # 124
Группа: Модераторы
Сообщений: 1937
Статус: Offline
"Не зрозумів за що покарали волейбольну команду".
Тут у двох словах не поясниш, але спробую. Ні для кого не секрет, що у футболі та волейболі всі вищівські команди підсилюються "гравцями з боку". Ну який може бути волейболіст або футболіст з 40-45-річного викладача?. Ось і зараз, майже за всі команди грали піставні. Але вибрали в ролі scapegoat Камянець. Придрались до нашого асистента, що йому немає 30 років, а раз так - до побачення.. Подавай їм його трудову книжку, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження і т.д. Все робилось, щоб нашу команду вбити. Нікого ж більше не перевіряли. Просто після трьох видів ми були на першому місці. А робити скандал з наших ніхто не хотів. Все одно нічого нікому не довели б. Все схоплено. Столиця повинна бути першою і крапка! А заодно і Вінниці "подарували" друге загальне місце. Ось вони цим покидькам і підспівували. Все ... далі мовчу.


Сообщение отредактировал recluse - Пятница, 27.05.2011, 22:54
 
букварь Дата: Суббота, 28.05.2011, 00:04 | Сообщение # 125
Группа: Проверенные
Сообщений: 745
Статус: Offline
Да, нешуточные страсти, Валера. Прям как в Солт-Лейк-Сити-2002. Ты помнишь, там нашу и вашу женские лыжные сборные сняли накануне эстафеты? Наша должна была рвать всех безоговорочно. Тогда мы ещё очень сильны были. Зачем им допинг нужен был? Они и на одной лыже бы победили. smile А ещё на той Олимпиаде умудрились в фигурном катании две золотых медали дать. Тоже скандал был нешуточный.

Сообщение отредактировал букварь - Суббота, 28.05.2011, 00:05
 
Ronald Дата: Суббота, 28.05.2011, 10:17 | Сообщение # 126
Группа: Проверенные
Сообщений: 716
Статус: Offline
Свершилось долгожданное многими событие Быкова и Захаркина сняли с хоккейной сборной России...кто следующий на заклание? smile И когда же мы избавимся от этих имперских замашек cool Хорошо , что просто сняли, а могли бы и в тундру отправить biggrin

Ronald
 
санди Дата: Суббота, 28.05.2011, 10:59 | Сообщение # 127
Группа: Модераторы
Сообщений: 3066
Статус: Offline
Із незалежним судівством у нас все зрозуміло. Його немає. Змагання перетворюються на не скажу шо. sad

А я побував три дні у таборі . Їздив із 100 студентами другого та третього курсів та викладачами нашого ВИШу на підготовчу практику до літньої праці зі школярами в таборах. Усе було як годиться - традиційно. Вранішня зарядка, сніданки-обіди-вечері, конкурси, концерти, веселі старти, загальні походи на річку і потайки в магазин, приїзди начальства з перевірками, дискотеки та нічні приходи аборигенів. А коли усих повкладаєш, перевіриш, посторожиш, абаоригенів повиганяєш, знову всіх вкладеш - неофіційна зустріч в тісному колі викладачів. Думаю, що все буде так само і через 20 років. Мене ось цікавить, чому ті п'яні нічні привиди, що лізли у табір кричали "Шахтьор чемпіон!" ? smile
 
букварь Дата: Суббота, 28.05.2011, 13:18 | Сообщение # 128
Группа: Проверенные
Сообщений: 745
Статус: Offline
А Шахтёр, действительно, чемпион! smile
 
recluse Дата: Суббота, 28.05.2011, 22:16 | Сообщение # 129
Группа: Модераторы
Сообщений: 1937
Статус: Offline
Cанді, забув привітати "Ворсклу" з шостим місцем. Наступного року будете бачити єврокубки. smile
Табір біля Ворскли був чи десь в районі Миргорода?


Сообщение отредактировал recluse - Суббота, 28.05.2011, 22:16
 
санди Дата: Суббота, 28.05.2011, 23:15 | Сообщение # 130
Группа: Модераторы
Сообщений: 3066
Статус: Offline
Табір був біля Ворскли - в Головачі. Там їх декілька. Наш називався "Маяк".
 
Форум » Околомузыкальный форум » Разное » Бобслей... Хоккей... и другие радости жизни (Александр Зубков)
Поиск: