JAZZ, ART-ROCK И ДРУГАЯ ХОРОШАЯ МУЗЫКА
/ Что Вы слушаете в данный момент ? - Страница 33 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Околомузыкальный форум » Разное » Что Вы слушаете в данный момент ?
Что Вы слушаете в данный момент ?
capella Дата: Среда, 21.06.2023, 13:56 | Сообщение # 321
Группа: Проверенные
Сообщений: 331
Статус: Offline

Цитата
группы Rhododendron
Попробовал вкусить, но долбежка быстро утомила. Хотя в прежние годы много всего слушал, вплоть до Cannibal Corpse, сейчас пока не могу, быстро утомляет.

Из альбомов помимо прога, которые действительно понравились в последнее время, вспоминается только Rival Sons - Darkfighter. Хороший хард, красивые песни, вайб 70-х, практически ни одной проходной вещи. Думаю раньше такая пластинка вызвала бы фурор, сейчас прошла абсолютно незамеченной.
 
recluse Дата: Суббота, 08.07.2023, 17:55 | Сообщение # 322
Группа: Модераторы
Сообщений: 1937
Статус: Offline
Нарешті поставив перед собою завдання - переслухати всі дискографію Ріка Уейкмана. Альбоми в стилі  New Age, Neoclasscal, Акустик слухаю побіжно, так само як деякі концептуальні роботи, які нагадують опери.Зараз дійшов до  CIRQUE  SURREAL (1995 р.).

На диво цікавий альбом  - 8 з 10.


Сообщение отредактировал recluse - Суббота, 08.07.2023, 17:57
 
recluse Дата: Четверг, 16.11.2023, 16:32 | Сообщение # 323
Группа: Модераторы
Сообщений: 1937
Статус: Offline
Переслуховую сольні альбоми учасників King Crimson. Враження такі: дискографія Р. Фріппа дуже вже абстрактно та "ембіентно", Д.Веттона - дуже вже попсово, Бруффорда - джазово. А ось творчість Девіда Кросса - те, що треба. Не можу відірватись. Тепер зрозуміло, хто відповідав за "фірмовий" саунд KC у 1973-1974 рр.  smile Це улюблений для мене період в історії цього гурту.

Сообщение отредактировал recluse - Четверг, 16.11.2023, 16:33
 
Гога9112 Дата: Воскресенье, 31.12.2023, 17:14 | Сообщение # 324
Группа: Проверенные
Сообщений: 842
Статус: Offline
Чомусь останнім часом "присів" на французів MAGNESIS..Все ж таки різниця є між нео-прогом та арт-роком..Мені здається лідер цього гурту Ерік Тіллерот здав би екзамени у будь-який театральний університет..Магічне володіння своїм голосом при аж ніяк не кращих вокальних якостях..Я і раніше їх поважав,а зараз при очікуванні останього альбому Neige en Decembre  простудіював різні платівки та отримав справжнє задоволення..Вони значно кращі за ANGE(IMHO) cаме в плані мелодізму при рівних театральних здібностях..Дуже потужний гурт та справжній арт-рок..
P.S. До речі дізнався,що "сніг у декабрі" буде як раз без вокала-чистий інструментал..Шкода особисто для мене..


Сообщение отредактировал Гога9112 - Воскресенье, 31.12.2023, 17:24
 
folderol Дата: Среда, 28.02.2024, 20:30 | Сообщение # 325
Группа: Проверенные
Сообщений: 3
Статус: Offline
Вітаю панове, я тут новенький. Як вам ідея ділитись своїми плейлистами на стримінгові сервіси?

Почнімо з моїх бестів.
 
recluse Дата: Среда, 28.02.2024, 22:05 | Сообщение # 326
Группа: Модераторы
Сообщений: 1937
Статус: Offline
Цитата folderol ()
Як вам ідея ділитись своїми плейлистами на стримінгові сервіси?
Ідея цікава. Передивився плейлист: переважно авант-прог, джаз-рок, Сanterbury, Zeuhl. На сайті у нас є прихильники цих жанрів. Правда,  дехто із них давно не форумі не з'являвся.  Не знаю, правда, чи хтось з них  створює плейлисти на Youtube music або Spotify. Адже, подібну музику краще слухати в хорошій  якості. У мене є кілька плейлистів, але оскільки мене цікавить більше симфо, нео, хеві прогресив або прог-метал, то й головна увага приділена цим жанрам. Поки що  я пропоную плейлист з моїх улюблених композицій С.Хекета. Слухаю цей плейлист коли у відрядженні або на смартфоні чи  на чужому компі, коли не вдома. Правда, таких великих плейлистів я не створюю. Прошу, колег теж  запропонувати свої плейлисти.  До речі, таким чином ми швидще можемо знайти для себе, щось нове цікаве, аніж переслуховувати повні дискографії виконавців.


Сообщение отредактировал recluse - Среда, 28.02.2024, 22:13
 
capella Дата: Суббота, 02.03.2024, 14:16 | Сообщение # 327
Группа: Проверенные
Сообщений: 331
Статус: Offline
Времена скачиваний явно проходят, всё теперь онлайн) Отстаю похоже от современности, пока ни одним плейлистом не обзавёлся))
 
folderol Дата: Воскресенье, 03.03.2024, 20:30 | Сообщение # 328
Группа: Проверенные
Сообщений: 3
Статус: Offline
Цитата capella ()
Времена скачиваний явно проходят, всё теперь онлайн
Та якби ж. Я не більше половини улюбленої музики можу знайти на стрімінгових сервісах. Багато правовласників застигли у часі.
 
Гога9112 Дата: Понедельник, 04.03.2024, 00:06 | Сообщение # 329
Группа: Проверенные
Сообщений: 842
Статус: Offline
По суті справи-мені дуже подобається радіо-Квебек..Я там часто-густо і рецензіі читаю,і  музику слухаю..Там цікаві play-аркуші..

 
folderol Дата: Понедельник, 04.03.2024, 19:19 | Сообщение # 330
Группа: Проверенные
Сообщений: 3
Статус: Offline
Для ознайомлення — тут багато цікавого контенту: Suha Önder @musicisyouronlyfriend
Є плейтісти по жанрах
 
Форум » Околомузыкальный форум » Разное » Что Вы слушаете в данный момент ?
Поиск: