JAZZ, ART-ROCK И ДРУГАЯ ХОРОШАЯ МУЗЫКА
/ Каталог файлов

Квітень Руїн, 2006 - Demo

Добавил Stepan 18.12.2020 в 11:21
Style: Hard Rock / Blues Rock 
Country: Ukraine
Format: mp3 / 320 kbps
Size: 31 mb

Tracks:
01 - Child Of Spring
02 - Lost Of Beauty
03 - Sun-Rock

Persones:
Боричевський Сергій - vocals
Яхницький Андрій - guitar
Костюк Остап - guitar
Янковський Анатолій - bass
Андрій Погорєлов - drums

Password: music
The Main Link - Turbobit

Link 1 - Hitfile
Link 2 - Hitfile

4 комментария

Stepan Спам
05.09.2010 в 16:40 | материал
Лучшего качества этих песен не существует
так что половину я позволил себе залить в таком виде
можно считать это маленькой украинской реинкарнацией Led Zeppelin, или чем-то вроде этого
к сожлению, у меня нет видео с концертов, так как это то, на что стоит посмотреть

теперь музыканты играют более блюзовую музыку чем хард-роковую, официальный альбом есть на сайте

но эти песни, как будто вырваные из далеких 70-х, вы остались только в демо-виде
надеюсь, они из моей колекции перекочуют и во многие другие коллекции.

Stepan Спам
05.09.2010 в 16:41 | материал
Квітень Руїн
Стиль: хард-рок, блюз-рок, джаз-рок
Місто: Київ

У складі:
Боричевський Сергій - Вокал
Яхницький Андрій - Гітара
Костюк Остап - Гітара
Янковський Анатолій - Бас
Андрій Погорєлов - Ударні

"Квітень Руїн" створено у квітні 2005 року Сергієм Боричевським (вокал) та Дмитром Гончаренко (гітара). Одним із перших учасників, а тому й засновником став Остап Костюк (гітара). Долучивши у свій стан ритм-секцію, гурт розпочинає роботу над підготовкою концертної програми, яка б дала можливість максимально розвинути ідею в музиці та винести її за межі простого звуку. Стиль гурту на той час найближається до арт-року. У серпні 2005 року місячна перерва у роботі гурту, зумовлена літнім перепочинком, призвела до переосмислення деяких аспектів своєї творчості учасниками колективу. Все більше посилюється залежність Д. Гончаренка від театру, тому він вирішує покинути гурт з метою формації власного проекту.

У вересні 2005 року до складу Квітня приєднуються Яхницький Андрій (гітара), Янковський Анатолій (бас) та Погорєлов Андрій (ударні). Гурт починає "жити". Повністю змінюючи репертуар, музиканти готують нову програму. З того часу і по сьогоднішній день колектив працює у напрямі блюз-року, хард-року та джаз-року. Підготувавши за короткий термін більж ніж годинну програму, 17 жовтня гурт дає перший концерт у київському клубі "Mr. Dizzy". Саме цей день слід сприймати як дату народження "Квітень Руїн". Новонароджений гурт протягом жовтня 2005 - квітня 2006 років дає ряд концертів на фестивальних та клубних майданчиках України (зокрема, рок-фестиваль "Кефір", клуб "Лялька" (м. Львів), клуби "Mr. Dizzy", "Торба", "Барви", "Doker Pub" (м. Київ), бере участь у зйомках програми для телевізійного каналу "Enter music".

Поєднуючи насичений саунд, ритміку музики та поетику текстів, "Квітень Руїн" у своїй творчості намагається дати життя новому паростку рок-культури, відродити та розвинути ідеї, затерті 90-ми роками ХХ століття. "Квітень Руїн" символізує процес, рух як протилежність статики, розквіт Землі. Саме у квітень Землі ми намагаємось додати частку свого нектару.

Розквіт триває...

санди Спам
05.09.2010 в 17:55 | материал
в Україні багато рок гуртів які не мають виходу на сторінки періодичних видань та екрани телебачення з-за відсутності зацікавленності менеджерів та реального шоу бізнесу. А зацікавленості в них немає бо за це їхні кошти не повернуться, а кошти не повернуться бо немає платоспроможнього населення зацікавленого у рок музиці. А платоспроможнього зацікавленного населення не має, бо заробляє мало і йому (населенню) нічого окрім "хочу стати зіркою" по ТБ не показують. Ось коло і замкнулось. До чого це я? Гарний гурт!!!!
Stepan Спам
05.09.2010 в 23:13 | материал
Публікуючи цей матеріал, я знаєте, щзо думав... просто останнім часом на сайьі цікаві роботи 60-70-х з*являються, які не видавались тоді і тепер їх відновлюють чи то з демок чи то з радіоефірів...

аале такі гурти є і зараз. просто таких тепер значно менше, кго б ми цінували і казали "клас, це воно" smile
так от, Квітень Руїн, суперцікава група на сцені, з духом початку 70-х... так і не записалась нормально поки встратила цей дух...
записи отримані в минулому у самих музикантів.
навіть в кращій якості їх не існує.
можливо нарию десь трохи відео, то викладу теж

Оставить комментарий

Подписка:1
Код *: