JAZZ, ART-ROCK И ДРУГАЯ ХОРОШАЯ МУЗЫКА
/ Форум - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Работа сайта и форума » Отзывы, предложения и пожелания » Форум
Форум
Viktorino Дата: Суббота, 01.11.2008, 11:45 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 886
Статус: Offline
А це дуже гарна ідея, в Україні я такого ще не зустрічав!
 
Viktorino Дата: Вторник, 04.11.2008, 00:11 | Сообщение # 2
Группа: Модераторы
Сообщений: 886
Статус: Offline
Дуже мало з користувачів гуд-мюзік знають про форум, тому пропоную краще проанонсувати його - наприклад як Invitations або ж розсилкою по пошті.
 
Sentimento Дата: Вторник, 04.11.2008, 12:46 | Сообщение # 3
Группа: Проверенные
Сообщений: 30
Статус: Offline
Честно говоря я только вчера заметил форум на сайте после того как мне подсказал Viktorino. =) Думаю проблема в темных цветовых тонах.
Форум - отличная идея. Хотелось бы видеть отчеты о концертах, которые проходят у нас в стране и за границей. smile


Сообщение отредактировал Sentimento - Вторник, 04.11.2008, 12:48
 
RnR Дата: Суббота, 08.11.2008, 20:45 | Сообщение # 4
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: Offline
Сюда попал по ссылке с петербургского сайта, так что вас уже немного знают. Архив хоть и небольшой, но интересный, а вот форум...Поддерживаю Sentimento

Добавлено (08.11.2008, 19:45)
---------------------------------------------
Ребята, код безопасности различать сложно!


Когда задуют наши костры, вас станет знобить
 
burgess Дата: Суббота, 08.11.2008, 22:48 | Сообщение # 5
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 1041
Статус: Offline
Quote (RnR)
код безопасности различать сложно!

Ну, тут уж ничего не поделаешь... Это ж UCOZ - бесплатный хостинг. Спасибо и на том, что есть. pray
 
санди Дата: Вторник, 12.05.2009, 20:59 | Сообщение # 6
Группа: Модераторы
Сообщений: 3066
Статус: Offline
Дякую всім організаторам сайту, адміністратору, модераторам, слухачам, тим хто качає, тим хто заливає і тим хто просто заходить подивитись. Дякую тим хто пише відозви і тим хто сидить мовчки. Дякую кожному окремо, попарно і усім зразу!
я - зразковий слухач, ходжу по ниточці, ні вправо ні вліво ні вперед ні назад без дозволу адміністратора. (Хіба що коли він мене не бачить можу хильнути пивка і причипитись до когось з модераторів).
Моя робота - звук.
Моє хоббі - музика.
Улюбленне заняття чи пак КРЕДО - чиплятись до адміністратора і модераторів.

Власне, а чому я тут виступаю?

Ага, згадав. biggrin
Питання: чи можна запрошувати сюди своїх знайомих і (хотів написати друзів, але напишу...) знайомих жіночої статі? Попереджаю: якщо всі припруться сюди, то адміністратору буде непереливки. Почнеться такий... базар. Можливо оцей затишок і інтим і є щастя?

З повагою Олександр.

Сообщение отредактировал санди - Вторник, 12.05.2009, 21:29
 
санди Дата: Среда, 30.09.2009, 20:06 | Сообщение # 7
Группа: Модераторы
Сообщений: 3066
Статус: Offline
Моє враження таке, що форум не працює так, як він повинен працювати. Нема атмосфери товариськості, нема дружби. я розумію, що такі розділи як "Угадай мелодию" та "Звукооператор" - дурість справжня. Нікому воно не цікаво. Але що тоді робити. Жду ваших пропозицій і роздумів на цю тему.
 
Viktorino Дата: Среда, 30.09.2009, 21:26 | Сообщение # 8
Группа: Модераторы
Сообщений: 886
Статус: Offline
Quote (санди)
Попереджаю: якщо всі припруться сюди, то адміністратору буде непереливки.

Я думаю адміністратор буде не проти, якщо тільки не порушуватимуться правила форуму
Quote (санди)
Нікому воно не цікаво

Цікаво! Я слухав, але не вгадав (не знав)
 
санди Дата: Среда, 30.09.2009, 23:51 | Сообщение # 9
Группа: Модераторы
Сообщений: 3066
Статус: Offline
Знаєте Вікторе, за вересень місяць десь близько двадцяти разів написав на папері адресу цього сайту і того форуму і віддав з рук в руки своїм знайомим. Результат невтішний. Виявилось, що у тих людей яких я запрошував просто не має часу. Вірніше вони обіцяли зайти, але.... як завжди, все щось не виходить...
Мабуть, неправильно запрошувати тих хто до мене добре ставиться. Запрошувати треба тих кому невистачає спілкування і вражень від цього життя? Запрошувати треба тих у кого відкриті очі (і вуха))) для того щоб дивитись, слухати, відчувати на смак. Мабуть частенько це неприємні і "вредні" люди))). Подивимось.
Було б смішно думати, що я тут заради якоїсь популярності, чи для того, щоб бути для когось якимсь авторитетом. А для чого? Оце - своє місце, я й спробую усвідомити.
 
санди Дата: Вторник, 13.10.2009, 23:23 | Сообщение # 10
Группа: Модераторы
Сообщений: 3066
Статус: Offline
полковнику никто не пишет...
 
Форум » Работа сайта и форума » Отзывы, предложения и пожелания » Форум
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: