JAZZ, ART-ROCK И ДРУГАЯ ХОРОШАЯ МУЗЫКА
/ Stepan - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » I seek for » Наши коллекции » Stepan
Stepan
Stepan Дата: Суббота, 08.11.2008, 16:27 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 614
Статус: Offline
в цьому файлі міститься інформація про наявні у мене альбоми гуртів, грубо розділених на блоки ПРОГ-РОК, ХАРД-РОК і ПРОГ-МЕТАЛ.
ясно, що ці три поняття нерідко перехрещуються.

також, ясно, що часу на поділ цього переліку на окремі, ще більш суперечливі жанри, стилі та течії музики, сенсу нема. також я не бачу змісту прописувати країну.
єдине за що можете мені дорікнути - відсутність інформації про бітрейт. ну, то вже таке... smile

тут є вся інформація про музику, що була у мене до мого знайомства з Гуд-м'юзіком і частина - після того (особливо в частині прог-року). Проте я ще не заніс сюди все те, що з*явилось вже після того, тобто з часом я список оновлю і тоді матимете більш чітку картину.
як бачите, порг-року не так багато... але я над цим працюю smile

теоретично, планую надалі викадати переважно прог-рок, якого на сайті поки нема. Також прошу не зловживати замовленнями, бо весь цей список розкиданий на тонні компакт-дисків і легко знайшовши потрібний альбом в списку, я можу годинами шукати його на дисках smile

Прикрепления: stepan.rar (49.3 Kb)


всю найкращу музику вже давно хтось зіграв :( і так багато - спробуй все переслухай !)

Сообщение отредактировал Stepan - Суббота, 08.11.2008, 16:30
 
Stepan Дата: Воскресенье, 01.02.2009, 19:56 | Сообщение # 2
Группа: Модераторы
Сообщений: 614
Статус: Offline
я оновив список на 884 позиції!
можете ознайомитись з новою версією!
Прикрепления: stepan1.1.rar (62.5 Kb)


всю найкращу музику вже давно хтось зіграв :( і так багато - спробуй все переслухай !)
 
Форум » I seek for » Наши коллекции » Stepan
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: