JAZZ, ART-ROCK И ДРУГАЯ ХОРОШАЯ МУЗЫКА
/ East Of Eden. - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Околомузыкальный форум » Альбомы и концерты » East Of Eden. (Progressive rock.)
East Of Eden.
Shamil Дата: Понедельник, 26.10.2009, 08:01 | Сообщение # 1
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Offline
Супер альбом. Не з тих, що слухаються в навушниках. Хороша акустика, закриті очі і трохи алкоголю. wink FLAC - Доступно только для пользователей P.S. Забув вказати назву альбому - 1969 - Mercator Projected. smile

Abusus non tollit usum.

Сообщение отредактировал burgess - Четверг, 29.10.2009, 23:00
 
санди Дата: Четверг, 29.10.2009, 22:53 | Сообщение # 2
Группа: Модераторы
Сообщений: 3066
Статус: Offline
Дійсно, цікава різнопланова робота, яка варта того, щоб слухати її у найкращій якості.

Доречі, ще півтора роки тому прогархіви переконували мене (нас), що у цього колективу вийшло лише чотирі альбоми датовані з 1969 по 1971 роки. Згодом, матеріалу знайшлось у два з половиною рази більше. І він до сих пір не вивчений і не рейтингований на тому сайті...
Дякую, за L / F!

а про алкоголь я подумаю другого листопада. Домовились? wink

Сообщение отредактировал санди - Четверг, 29.10.2009, 22:54
 
Shamil Дата: Четверг, 29.10.2009, 23:54 | Сообщение # 3
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Offline
Quote
а про алкоголь я подумаю другого листопада. Домовились?
Егеж! grog


Abusus non tollit usum.

Сообщение отредактировал Shamil - Пятница, 30.10.2009, 00:00
 
Slavonn Дата: Пятница, 30.10.2009, 00:06 | Сообщение # 4
Группа: Модераторы
Сообщений: 921
Статус: Offline
Shamil Спасибо большое, все таки сколько души вкладывали ребята в музыку в те годы, я без алкоголя сегодня три раза за день прослушал smile (с такой музыкой оно и так прет biggrin )
просто класс, больше ни чего не могу сказать как : КАЧАЙТЕ ВСЕ И СЛУШАЙТЕ
 
Shamil Дата: Пятница, 30.10.2009, 00:32 | Сообщение # 5
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Offline
Quote
все таки сколько души вкладывали ребята в музыку в те годы
Саме тому я не слухаю сучасної музики. Який може бути неопрог після таких шедеврів! hands


Abusus non tollit usum.
 
Slavonn Дата: Пятница, 30.10.2009, 00:37 | Сообщение # 6
Группа: Модераторы
Сообщений: 921
Статус: Offline
Quote
Саме тому я не слухаю сучасної музики

А я слушаю и современную (вернее музыка эта та, просто стараются люди играть ее сегодня) , а вот любить сегодняшнюю музыку все сложнее и сложнее , но попадаются исключения smile (даже в неопроге но редко)
 
Stepan Дата: Пятница, 30.10.2009, 00:59 | Сообщение # 7
Группа: Модераторы
Сообщений: 614
Статус: Offline
то викладайте це все на сайт а не в форум!!! там же значно більше людей скачають!

всю найкращу музику вже давно хтось зіграв :( і так багато - спробуй все переслухай !)
 
Shamil Дата: Пятница, 30.10.2009, 01:05 | Сообщение # 8
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Offline
Quote
музыка эта та, просто стараются люди играть ее сегодня
Ось-ось! Стараються грати! А тоді в музиці була ДУША! Я не хочу заради винятків слухати те, що називається неопрогом, маючи сотні гіг непрослуханого олдроку.Можна намагатись наслідувати стиль, але щоб грати як East Of Eden, приміром, треба було б жити тоді. Звичайно, сучасні музикнти не винні, що їм доводиться жити в епоху перемігшого цинізму і це накладає відбиток на творчість. Взагалі. це довга та серйозна розмова. Якось продовжимо. bye


Abusus non tollit usum.
 
Форум » Околомузыкальный форум » Альбомы и концерты » East Of Eden. (Progressive rock.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: