JAZZ, ART-ROCK И ДРУГАЯ ХОРОШАЯ МУЗЫКА
/ Новые имена в прогрессивном роке - Страница 13 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 13 из 13
  • «
  • 1
  • 2
  • 11
  • 12
  • 13
Форум » Околомузыкальный форум » Исполнители » Новые имена в прогрессивном роке
Новые имена в прогрессивном роке
recluse Дата: Суббота, 13.02.2010, 09:30 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 1937
Статус: Offline
В этой рубрике предлагаю, чтоб все уважаемые форумчане отмечали какие новые интересные группы или исполнители progressive rock им понравились. По мере возможностей будем их работы здесь выкладывать. В перспективе, можно будет организовать опрос на тему "Какая новая группа (исполнитель) лучшее открытие 2009 (2010) года. Одним словом, присоединяйтесь и называйте новые интересные команды и их работы smile
 
Гога9112 Дата: Пятница, 24.03.2023, 19:37 | Сообщение # 121
Группа: Проверенные
Сообщений: 839
Статус: Offline
Цей нідерландський гурт взагалі-то не новачки на прог-сцені..Але наприклад я почув про них уперше..А меж іншим гурт SIDEWAYS вже відзначив 20-річний Ювілей..Цього року вийшов номінально 5-й альбом голандців "Test of Time",але у 2006 році то був пробний збірний варіант для колекціонерів "And there is Light"..Потім вже пішли полноформатники..Я так прослухав перший та останній альбоми..В принципі весь матеріал на тверду четвірку..Слухати приємно..Якщо брати прямі орієнтири,то ось наприклад їх сучасники та земляки ARGUS  у подібному руслі працюють..Нормальний колектив! smile
 
Гога9112 Дата: Пятница, 09.06.2023, 07:38 | Сообщение # 122
Группа: Проверенные
Сообщений: 839
Статус: Offline
Дуже сподобався  дебютний альбом аргентинської команди  QUASAR..Чистенький такий як сльоза дитини симфо-прог на манер моїх улюбленців CAMEL..Якщо згадувати латинців,то багато спільного з чилійським гуртом  Astralis,але з меншим акцентом на гітару..П'ятірка від мене без базару..Класно! surprised
 
capella Дата: Среда, 21.06.2023, 14:04 | Сообщение # 123
Группа: Проверенные
Сообщений: 331
Статус: Offline
QUASAR заинтересовал, симпатичный альбом. Но какой-то тихий, никак не хватает терпения его как следует расслушать)).
 
Гога9112 Дата: Пятница, 01.12.2023, 13:36 | Сообщение # 124
Группа: Проверенные
Сообщений: 839
Статус: Offline
Ну це ясно,що при появі прізвища LIVGREN я відразу усе кидаю та починаю слухати..Племінник Jake Livgren співав і у складі Proto-Kaw,але фрагментарно..А тут прямо став основним вокалістом нового проекту EMERALD  CITY COUNCIL.. Сама платівка вийде на Melodic Revolutions Records наступного року,але перший сінгл "Ice Thinning" дав зрозуміти,що і гурт доволі непоганий,і Джейк Лівгрен співає досить пристойно..Щось у манері Proto-Kaw має бути..А це як раз мені і потрібно.. smile 

 
Гога9112 Дата: Суббота, 02.12.2023, 17:46 | Сообщение # 125
Группа: Проверенные
Сообщений: 839
Статус: Offline
Дуже класно.. smile 

Сообщение отредактировал Гога9112 - Суббота, 02.12.2023, 18:22
 
Гога9112 Дата: Вторник, 09.01.2024, 22:17 | Сообщение # 126
Группа: Проверенные
Сообщений: 839
Статус: Offline
До речі із останнього,що я чув класно пішов на слух альбом "Pictures  From A Previous Dream" американців зі штату Флорида  Myth Of Logic ..Точніше це праця однієї людини Scott G Davis...Перший альбом щоправда я поки не встиг прослухати.. wow
 
Форум » Околомузыкальный форум » Исполнители » Новые имена в прогрессивном роке
  • Страница 13 из 13
  • «
  • 1
  • 2
  • 11
  • 12
  • 13
Поиск: