JAZZ, ART-ROCK И ДРУГАЯ ХОРОШАЯ МУЗЫКА
/ Inside The Sound (Внутри Zвука) - 1 Декабря 2013

Inside The Sound (Внутри Zвука)

Добавил санди 01.12.2013 в 12:00
Проект «Всередині Звуку» був утворений в 2003 році гітаристом Максимом Величко і бас-гітаристом Дмитром Трифоновим, музикантами кіровоградської групи «Весняний Галас». Хлопці почали працювати разом ще в 1999 р. як інструментальний колектив «Кімната з видом на сонце». Тоді вони тільки пробували себе в авторській творчості, грали музику з елементами джаз-року. Колектив дав єдиний концерт, після чого припинив існування. Але музиканти продовжували брати участь в різних музичних проектах. Пізніше Макс і Дмитро зустрілися знову в «Весняному галасі». Для них цей музичний проект став основним, і йому приділялося максимум уваги. Але і на власну творчість хлопці знаходили час. Коли матеріалу набралося достатньо для запису компакт-диска, (цей час якраз співпав з видходом з «Галасу» практично всіх ключових учасників) музиканти вирішили вибрати назву для нового проекту, якаб максимально розкривала його спрямованість.Музиканти про свою творчість: «Для нас кожна композиція - це вираження певного настрою; це думка, переживання, енергетика, це маленька історія, і слухач обов'язково знайде в ній щось своє, особисте, відоме тільки йому. Будь-якій людині від природи дано чути і відчувати те, чого не поясниш, не опишеш словами. І ми, музиканти - як і наші музичні інструменти - є тільки провідниками у світ цього трансцендентного, світ музики. Як, звідки, і чому це відбувається - ми самі до кінця не усвідомлюємо. Безмовне розуміння приходить до нас під час виступів, коли і ми і слухачі занурюємося в музику і буквально розчиняємося всередині звуку ... »
У 2005 році Inside The Sound пройшли у фінал фестивалю «Червона Рута», де посіли 2-е місце в номінації «Інша музика». Двома роками пізніше дует виступив з інструментальною програмою «Всередині Звуку» на фестивалі «Перлинний Рай 2007» в місті Балаклава (Крим), де виграв Гран-прі в номінації «Інструментальна музика». Після цього до колективу приєдналися Максим Діденко (барабани) і Дмитро Єрьомін (клавіші). І вже цим складом вони відкривали фестиваль «Jazz Koktebel-2008» . У 2010 р. на місце барабанщика Максима Діденко, що пішов, приходить молодий і перспективний Дмитро Польовий.

Інструментальна музика не має мовних бар'єрів, тому аудиторія слухачів цього гурту не замикається тільки на українських і російських меломанах. Саме тому музиканти вирішили зарезервувати за собою англомовну назву — Inside The Sound. Члени гурту Inside The Sound — музиканти досить високого рівня. Вони не раз брали участь у презентаціях новітніх продуктів відомих виробників музичних інструментів. До слова сказати, гітарист Максим Величко – офіційне обличчя компаній Ibanez і Vox в Україні, а клавішник Дмитро Єрьомін - компанії Korg.

В кінці 2010 року група випускає свій перший офіційний альбом з англомовною назвою Time Z. Time Z - це 12 композицій, 12 різних історій, це різні образи, відображення яких кожен завжди знайдете всередині себе - це і враження від «вирваного» з реальності листопадового дня, це легке відчуття від прогулянки берегом моря, радість від приходу довгоочікуваної весни, здивування від гри світла і диму, спогад про бурштинові хвилі, які, здається, просто колись наснились, історія повернення в улюблене місто, що тепер виявилось дуже далеким, це образ потойбічної рослини, що росте в тумані... Усі ті образи, які зберігаються всередині серця, всередині звуку ...
На даний момент музиканти готують матеріал, який увійде до другого альбому групи. 29 березня 2012 Inside The Sound у Кіровограді, рідному місті музикантів, презентували дві нові композиції: Intro і Empire V .
0 комментария

Оставить комментарий

Подписка:1
Код *: