JAZZ, ART-ROCK И ДРУГАЯ ХОРОШАЯ МУЗЫКА
/ Ігор Закус - 7 Февраля 2014

Ігор Закус

Добавил санди 07.02.2014 в 12:27

 


Іго́р Миро́нович За́кус (рік народження 1966) — український бас-гітарист, композитор, організатор джазового колективу Z-Band.

Народився і виріс в місті Червонограді, Львівської області. Закінчив Львівське музичне училище та Львівську музичну академію по класу гобоя. Паралельно займався бас-гітарою, і сьогодні відомий саме як бас-гітарист. Стилі, в яких працює Ігор — funk-fusion, smooth, рор jazz. Ігор Закус є співзасновником музичного проекту «Jazz-Коло».

 

 

 

 


29.02.2008 р. у Львові в Театрі юного глядяча за сприяння журналу Український тиждень з великим успіхом відбувся виступ Ігора Закуса і гурту «Z-Band» у складі: Дмитро Александров («Бобін») — саксофон, Родіон Іванов — клавішні, Олександр Лебеденко — ударні інструменти, Денис Аду — труба, Володимир Шабалтас — соло-гітара, Мирон Блощичак — духові народні інструменти. Теплі слова про свого друга Ігора Закуса і музикантів сказав шеф-редактор журналу Юрій Макаров. Під час концерту музиканти виконали композиції зі своїх альбомів «Присвяти» (2003), «Тут був Закус» (2006) та з альбому «Коломийки» (2007).Також музиканти презентували свої CD та DVD-диски. « Проект «Jazz-Коло» - концерти українських джазових виконавців, які записують на аудіо- та відеоносії. Український джаз на DVD - це вперше в Україні. Це велика підтримка української музики", - сказав І. Закус під час перебування у Львові.

Ігор Закус викладає гру на бас-гітарі в Київському національному університеті культури і мистецтв.

(За матеріалами Вікіпедії).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 комментария

Оставить комментарий