JAZZ, ART-ROCK И ДРУГАЯ ХОРОШАЯ МУЗЫКА
/ Кращі рок-альбоми за 2023 р. - Страница 5 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Околомузыкальный форум » Альбомы и концерты » Кращі рок-альбоми за 2023 р. (Обговорення цьогорічних альбомів прог-року, авангарду)
Кращі рок-альбоми за 2023 р.
martloen Дата: Пятница, 25.08.2023, 16:29 | Сообщение # 41
Группа: Проверенные
Сообщений: 215
Статус: Offline
Рекомендовано до прослуховування (продовження):Karfagen-2023 - Passage To The Forest Of Mysterious;Karmic Juggernaut-2023 - Phantasmagloria;Mystery ( Canada )-2023 - Redemption;Simone Cozzetto-2023 - Oblivion;YES-2023 - Mirror To The Sky;Arjen Anthony Lucassen-2023 - Golden Age Of Music;Pendragon-2023 - North Star;Lars Fredrik Frøislie-2023 - Fire Fortellinger;Karfagen-2023 - Dragon Island (Instrumental);Comedy of Errors-2023 - Threnody For A Dead Queen;The Samurai of Prog-2023 - The Man In The Iron Mask;ESP Project-2023 - Reverie;Motorpsycho-2023 - Yay!;Pink Floyd-2023 - Lose Your Mind And Find Your Soul;Agusa-2023 - Prima Materia;Sfaratthons-2023 - Odi et Amo;Neal Morse-2023 - The Dreamer - Joseph Part One;Ring Van Mobius-2023 - Commissioned Works Pt II - Six Drops.
 
Жих Дата: Суббота, 26.08.2023, 17:59 | Сообщение # 42
Группа: Проверенные
Сообщений: 555
Статус: Offline
Agusa - Prima Materia? Неплохо, они интересны всегда, но в этом альбоме не хватило новизны. Правда прослушан разок-другой, вполне возможно мнение изменится.
Motorpsycho - Yay!?  Вот люблю их, когда исполняют что-то проговое, либо экспериментальное, но здесь скорее просто рок, не сложный и не навязчивый. Нет, не то...
Cheer-Accident - Fringements 02. То же мои всегдашние фавориты, но не в этот раз. Чересчур авангардно, первая часть была куда более усвояемой.
К числу в той или иной степени понравившихся добавлю:
Weite - Assemblage
Paskinel - Maraude Automnale
The legendary Flower Punk - Romantic Warrior Strikes  Again


♪♪♫♪♫♫♪
 
Гога9112 Дата: Среда, 20.09.2023, 20:50 | Сообщение # 43
Группа: Проверенные
Сообщений: 845
Статус: Offline
З"явився альбом практично першого складу KNIGHT AREA без деяких виконавців..Але  саунд у нового гурту THE FOUNDATION  нагадує.....саме перші альбоми "лицарів"..Щоправда тоді вокал у сінгера Марка Сміта трохи сильнішим був..Ну це природньо-20 років минуло..А так кістяк той самий -Smit,Huigen,Coopman..Потужний клавішник Рон Ламмерс трохи нагадує манерою Еріка Лаана з Silhouette..Непоганий дебют з платівкою Mask..Та і трохи я скучив за голандцями.. smile
 
Жих Дата: Пятница, 29.09.2023, 21:58 | Сообщение # 44
Группа: Проверенные
Сообщений: 555
Статус: Offline
Из последнего понравившегося:
Homeless Art - Entelmus
Eclectic Maybe Band - Bars Without Measures
The Chronicles Of Father Robin - The Songs & Tales of Airoea Book I
In The Labyrinth - To Our Rescue
Альбомы конечно разные, но интересные, поэтому рекомендую к ознакомлению...


♪♪♫♪♫♫♪
 
Гога9112 Дата: Понедельник, 16.10.2023, 15:40 | Сообщение # 45
Группа: Проверенные
Сообщений: 845
Статус: Offline
Дуже сподобався третій альбом норвежців 35 TAPES  "Fabric of Time"..Особливо у кінці платівки хлопці роздухарились..Улюблені композиціі Art of Falling &  The Biggest Lie..Остання теж запам"яталась з найкращої сторони..Враховуючи,що Magic Pie,The Windmill та Infringement  відклали свої чергові альбоми на наступну весну,виходить,що ветерани з Осло у цьому році очолили для мене норвезький рєєстр..Класний і дуже мелодійний гурт! smile
 
Гога9112 Дата: Четверг, 19.10.2023, 18:07 | Сообщение # 46
Группа: Проверенные
Сообщений: 845
Статус: Offline
Нічого собі металлюги Shadow Circus..Сказати,що я приголомшений-то ще м"ягко кажучи..
З"явився їх новий кліп "Pay the Piper"..Дубасят жваво та нестримно,але це зовсім не те,на що я чекав багато років..Сумно якось.. wacko


Сообщение отредактировал Гога9112 - Четверг, 19.10.2023, 18:17
 
Гога9112 Дата: Пятница, 27.10.2023, 19:10 | Сообщение # 47
Группа: Проверенные
Сообщений: 845
Статус: Offline
З"явився на you tube заглавний епік "Between The Devil & Me" з майбутнього альбому шведів MOON SAFARI ..Що сказати? Музика ніби-то і непогана,але вокальна колективна палітра ну так нагадує британські мальчукові гурти кінця 90-х років на кшталт Take That,що відразу якось і слухати бажання зникає..Гурт ясна річ відомий,й до того ж шведи мовчали десяток років,а отже вістів автоматично наберуть..Тількі серед моїх лауреатів наприкінці року ці скандінави перебуватимуть навряд чи..Амінь.. wink

Сообщение отредактировал Гога9112 - Пятница, 27.10.2023, 19:13
 
recluse Дата: Суббота, 28.10.2023, 16:30 | Сообщение # 48
Группа: Модераторы
Сообщений: 1940
Статус: Offline
Цитата Гога9112 ()
але вокальна колективна палітра ну так нагадує британські мальчукові гурти кінця 90-х років на кшталт Take That
Так вони такими з самого початку були, тому я їхні альбоми більше 1-2 разів не слухав.
 
Жих Дата: Воскресенье, 29.10.2023, 23:12 | Сообщение # 49
Группа: Проверенные
Сообщений: 555
Статус: Offline
Из значительного, ожидаемого:
French TV - A Ghastly State of Affairs
Пятнадцатый выходит альбом американской авант-джаз-рок группы.
И-и-и...
Univers Zero - Lueur
Не нуждающиеся в представлении злющие бельгийские РИО-шники. Хотя, судя по представленным к ознакомлению трекам, не так всё мрачно и сурово smile


♪♪♫♪♫♫♪
 
Гога9112 Дата: Понедельник, 30.10.2023, 20:55 | Сообщение # 50
Группа: Проверенные
Сообщений: 845
Статус: Offline
Якось непомітно вийшов черговий альбом від RESISTOR..Ніхто навіть його не викладає на ресурсах..Платівка Illuminator -типовий Resistor останніх років з великою кількістю жорстких хардових риффів плюс скрипка та флейта іноді під настрій..У заглавній композиції  мені вокалом Стів Унру навіть Роба Хелфорда нагадав..Підсумовуючи скажу,що клавішника їм як завжди бракує..Це моя особиста думка..Ну а так четвірка від мене.. smile
 
Форум » Околомузыкальный форум » Альбомы и концерты » Кращі рок-альбоми за 2023 р. (Обговорення цьогорічних альбомів прог-року, авангарду)
Поиск: