JAZZ, ART-ROCK И ДРУГАЯ ХОРОШАЯ МУЗЫКА
/ 10 років до мого народження, 2010 - Waiting (DEMO) - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Околомузыкальный форум » Наше творчество » 10 років до мого народження, 2010 - Waiting (DEMO)
10 років до мого народження, 2010 - Waiting (DEMO)
Stepan Дата: Четверг, 23.12.2010, 21:02 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 614
Статус: Offline
10 років до мого народження, 2010 - Waiting (DEMO)
01 - end of the waiting
02 - avantgarde waiting
03 - after aiting
04 - nordic theme (bonus)
ще одна кривенька демка. smile будемо вважати, що це особистий подарунок всім користувачам сайту на новий рік :)))))

http://narod.ru/disk/2364262001/2010%20-%20Waiting%20 (DEMO).rar.html


всю найкращу музику вже давно хтось зіграв :( і так багато - спробуй все переслухай !)

Сообщение отредактировал Stepan - Среда, 29.12.2010, 01:02
 
санди Дата: Четверг, 23.12.2010, 23:27 | Сообщение # 2
Группа: Модераторы
Сообщений: 3066
Статус: Offline
мені дуже подобається . Ривки темпу у першій частині з повільного на швидкий нагадало про рухи павука, вони хижі і жахливі. Ця істота повільно підкрадається, але швидко хапає і обробляє здобич.
Друга частина чомусь мені нагадала про середньовічні колеса які застосовували у зовсім різних приладах, наприклад у водяних млинах. Таке враження було, що декілька поперемінно діючих потоків лилось.
Тип звуку початку третьої частини теж про якісь дивні механізми мені натякає. Сказав би так психоделічні механізми, бо вони там наввипередки біжать і шкандибають.
Ну а вітер та архаїчні звуки клавіш четветрої частини дещо нагадали про середньовічні органи та волинки,
про темні ліси і безліч малих та темниїх стежок по них. Ось мій так би мовити асоціативний ряд.
Кривеньким ти мабудь назвав демо через якість записувальної техніки, а я усе те не бачу, і оцінюю ідеї, які мені дуже сподобались.


Сообщение отредактировал санди - Четверг, 23.12.2010, 23:28
 
Stepan Дата: Пятница, 24.12.2010, 00:56 | Сообщение # 3
Группа: Модераторы
Сообщений: 614
Статус: Offline
дякую! може колись в Україні виникне симопрогова група,яка зможе це все нормально зіграти. більш за все прикро, що я грати не вмію і тому уявлю значно більше, ніж можу зіграти а отже і записати.

хоча чогоутт дивного - прослухати стільки прогу скільки є у нас на сайті... то гріх не розкрепостити фантазію!


всю найкращу музику вже давно хтось зіграв :( і так багато - спробуй все переслухай !)
 
Stepan Дата: Среда, 29.12.2010, 01:03 | Сообщение # 4
Группа: Модераторы
Сообщений: 614
Статус: Offline
я перезалил менее лажовую версию smile
теперь значительно лучше


всю найкращу музику вже давно хтось зіграв :( і так багато - спробуй все переслухай !)
 
Stepan Дата: Вторник, 04.01.2011, 22:11 | Сообщение # 5
Группа: Модераторы
Сообщений: 614
Статус: Offline
а так качается?

всю найкращу музику вже давно хтось зіграв :( і так багато - спробуй все переслухай !)
 
Жих Дата: Вторник, 04.01.2011, 23:03 | Сообщение # 6
Группа: Проверенные
Сообщений: 555
Статус: Offline
Качается- качается.Послушаем обязательно.

♪♪♫♪♫♫♪
 
Viktorino Дата: Воскресенье, 17.04.2011, 21:19 | Сообщение # 7
Группа: Модераторы
Сообщений: 886
Статус: Offline
Класна демка! Так тримати! respect
 
Форум » Околомузыкальный форум » Наше творчество » 10 років до мого народження, 2010 - Waiting (DEMO)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: